Yhteystiedot

Vaihde: 010 773 7000 | Henkilöiden sähköposti: nimi.sukunimi@jatke.fi | Sähköposti: info@jatke.fi

 

Katso Jatkeen hallinnon yhteyshenkilöt


Jatke Oy

Katso yhteyshenkilöt

Y-tunnus: 2244903-6

Käyntiosoite:
Radiokatu 3, Iso Paja, 00240 Helsinki
Avaa Google Mapsissa

Kouvola Torikatu 3-5, 45100 Kouvola
Avaa Google Mapsissa

Postiosoite:
Torikatu 3-5, 45100 Kouvola

Laskutustiedot
Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003722449036
Operaattori / välittäjän tunnus:
Maventa / 003721291126

Maventan välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä on DABAFIHH

Paperilaskut:
PDF-tiedostona ostoreskontra@jatke.fi

 

Jatke Länsi-Suomi Oy

Katso yhteyshenkilöt

Y-tunnus: 2786808-8

Käyntiosoite:
Linnankatu 50, 20100 Turku
Avaa Google Mapsissa

Postiosoite:
Torikatu 3-5, 45100 Kouvola

Laskutustiedot
Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003727868088
Operaattori / välittäjän tunnus:
Maventa / 003721291126

Maventan välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä on DABAFIHH

Paperilaskut:
PDF-tiedostona ostoreskontra@jatke.fi

 

Jatke Uusimaa Oy

Katso yhteyshenkilöt

Y-tunnus: 2469096-6

Käyntiosoite:
Radiokatu 3, Iso Paja, 00240 Helsinki
Avaa Google Mapsissa

Postiosoite:
Torikatu 3-5, 45100 Kouvola

Laskutustiedot
Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003724690966
Operaattori / välittäjän tunnus:
Maventa / 003721291126

Maventan välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä on DABAFIHH

Paperilaskut:
PDF-tiedostona ostoreskontra@jatke.fi

 

Jatke Pirkanmaa Oy

Katso yhteyshenkilöt

Y-tunnus: 2951086-4

Käyntiosoite:
Åkerlundinkatu 11 A, 33100 Tampere
Avaa Google Mapsissa

Postiosoite:
Torikatu 3-5, 45100 Kouvola

Laskutustiedot
Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003729510864
Operaattori / välittäjän tunnus:
Maventa / 003721291126

Maventan välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä on DABAFIHH

Paperilaskut:
PDF-tiedostona ostoreskontra@jatke.fi

 

Jatke Julkisivut Oy

Katso yhteyshenkilöt

Y-tunnus: 2629809-5

Käyntiosoite:
Radiokatu 3, Iso Paja, 00240 Helsinki
Avaa Google Mapsissa

Postiosoite:
Torikatu 3-5, 45100 Kouvola

Laskutustiedot
Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003726298095
Operaattori / välittäjän tunnus:
Maventa / 003721291126

Maventan välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä on DABAFIHH

Paperilaskut:
PDF-tiedostona ostoreskontra@jatke.fi

 

 

Jatke Toimitilat Oy

Katso yhteyshenkilöt

Y-tunnus: 3240098-1

Käyntiosoite:
Radiokatu 3, Iso Paja, 00240 Helsinki
Avaa Google Mapsissa

Postiosoite:
Torikatu 3-5, 45100 Kouvola

Laskutustiedot
Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003732400981
Operaattori / välittäjän tunnus:
Maventa / 003721291126

Maventan välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä on DABAFIHH

Paperilaskut:
PDF-tiedostona ostoreskontra@jatke.fi

Jatke toimittajarekisteri

Lisää yritystietosi Jatkeen toimittajarekisteriin.


Jatke Hallinto

Radiokatu 3, Iso Paja, 00240 Helsinki Avaa Google Mapsissa

Hannu Anttonen

Hannu Anttonen

konsernijohtaja

hannu.anttonen@jatke.fi
Tiina Sten

Tiina Sten

johdon assistentti

 

040 775 8115
tiina.sten@jatke.fi
 Petteri Pousi

Petteri Pousi

talousjohtaja

040 589 2307
010 328 7109
petteri.pousi@jatke.fi
Tuukka Hämäläinen

Tuukka Hämäläinen

lakiasiainjohtaja

040 776 2814
010 328 7109
tuukka.hamalainen@jatke.fi
Sakari Aaltonen

Sakari Aaltonen

kehitysjohtaja

050 390 3658
010 526 1858
sakari.aaltonen@jatke.fi
Heli Koskinen

Heli Koskinen

HR-päällikkö

050 304 7114
010 526 1784
heli.koskinen@jatke.fi
 Jesper Lindgren

Jesper Lindgren

kiinteistöjohtaja

050 593 8504
010 328 7117
jesper.lindgren@jatke.fi
Mikko Halme

Mikko Halme

hankekehitysjohtaja

040 752 0574
010 526 1875
mikko.halme@jatke.fi
Mikko Kuusakoski

Mikko Kuusakoski

tietohallintojohtaja

050 396 9509
mikko.kuusakoski@jatke.fi
Hanna Sjöman

Hanna Sjöman

viestintäpäällikkö

046 876 5073
hanna.sjoman@jatke.fi
Jari Korpisaari

Jari Korpisaari

turvallisuuspäällikkö

040 565 2429
010 328 7129
jari.korpisaari@jatke.fi

Jatke Toimitilat Oy

Antti Raunemaa

Antti Raunemaa

toimitusjohtaja
Jatke Toimitilat Oy

040 564 4105
antti.raunemaa@jatke.fi
Esa Rautanen

Esa Rautanen

yksikönjohtaja, logistiikka- ja toimitilarakentaminen
Jatke Toimitilat Oy

040 848 1908
010 526 1878
esa.rautanen@jatke.fi
Mikko Toivanen

Mikko Toivanen

tekninen johtaja
Jatke Toimitilat Oy

040 582 1787
010 526 1787
mikko.toivanen@jatke.fi
Juho Varelius

Juho Varelius

yksikönjohtaja, julkinen ja yhteistoimintarakentaminen

Jatke Toimitilat Oy

040 774 0002
juho.varelius@jatke.fi
Reima Liikamaa

Reima Liikamaa

yksikönjohtaja, korjausrakentaminen

Jatke Toimitilat Oy

040 842 83 68
reima.liikamaa@jatke.fi
Niina Pajarinen

Niina Pajarinen

laskentapäällikkö
Jatke Toimitilat Oy

 

050 438 8088
010 526 1888
niina.pajarinen@jatke.fi
Pekka Hautamäki

Pekka Hautamäki

laskentapäällikkö
Jatke Toimitilat Oy

040 159 1222
pekka.hautamaki@jatke.fi

Jatke Pirkanmaa Oy

Jukka Hannus

Jukka Hannus

toimitusjohtaja
Jatke Pirkanmaa Oy
Jatke Länsi-Suomi Oy

050 593 6171
010 526 1879
jukka.hannus@jatke.fi
Jari Koski

Jari Koski

tuotantojohtaja
Jatke Pirkanmaa Oy
Jatke Länsi-Suomi Oy

040 847 5620
010 526 1726
jari.koski@jatke.fi
Jari Seppälä

Jari Seppälä

hankekehitysjohtaja
Hankekehitys ja suunnittelun johtaminen

Jatke Pirkanmaa Oy
Jatke Länsi-Suomi Oy

050 3301 848
010 526 1832
jari.seppala@jatke.fi
Anssi Kankaanpää

Anssi Kankaanpää

hankekehitysjohtaja
Asuntomyynti ja kaava-/ kiinteistökehittäminen

Jatke Pirkanmaa Oy

050 577 1530
010 526 1763
anssi.kankaanpaa@jatke.fi
Johanna Kilpijoki

Johanna Kilpijoki

asuntomyyjä, LKV, KiAT
Jatke Pirkanmaa Oy

050 530 3266
010 526 1766
johanna.kilpijoki@jatke.fi

Jatke Länsi-Suomi Oy

Jukka Hannus

Jukka Hannus

toimitusjohtaja
Jatke Pirkanmaa Oy
Jatke Länsi-Suomi Oy

050 593 6171
010 526 1879
jukka.hannus@jatke.fi
Jari Seppälä

Jari Seppälä

hankekehitysjohtaja
Hankekehitys ja suunnittelun johtaminen

Jatke Pirkanmaa Oy
Jatke Länsi-Suomi Oy

050 3301 848
010 526 1832
jari.seppala@jatke.fi
Jari Koski

Jari Koski

tuotantojohtaja
Jatke Pirkanmaa Oy
Jatke Länsi-Suomi Oy

040 847 5620
010 526 1726
jari.koski@jatke.fi
Ville Avellan-Martikainen

Ville Avellan-Martikainen

rakennuspäällikkö

Jatke Länsi-Suomi Oy

0400 944 546
ville.martikainen@jatke.fi

Jatke Uusimaa Oy

Janne Mönkkönen

Janne Mönkkönen

toimitusjohtaja
Jatke Uusimaa Oy

050 3462813
010 5261873
janne.monkkonen@jatke.fi
Juuso Kallioranta

Juuso Kallioranta

asuntomyyntipäällikkö
Jatke Uusimaa Oy

050 357 5258
010 526 1838
juuso.kallioranta@jatke.fi
Jarmo Lahtelin

Jarmo Lahtelin

tuotantojohtaja
Jatke Uusimaa Oy

040 560 0783
010 773 7078
jarmo.lahtelin@jatke.fi

Jatke Julkisivut Oy

Timo Mikkola

Timo Mikkola

toimitusjohtaja,
Jatke Julkisivut Oy

0500 480 716
010 773 7072
timo.mikkola@jatke.fi
Visa Lahti

Visa Lahti

yksikönjohtaja, Varsinais-Suomi
Jatke Julkisivut Oy

050 331 2855
010 773 7059
visa.lahti@jatke.fi
Teijo Viitanen

Teijo Viitanen

tuotantojohtaja,
Jatke Julkisivut Oy

040 564 8060
0107737037
teijo.viitanen@jatke.fi

    Ota yhteyttä

    * Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia