Yhteystiedot

Vaihde: 010 773 7000 | Henkilöiden sähköposti: nimi.sukunimi@jatke.fi | Sähköposti: info@jatke.fi

 

Katso Jatkeen hallinnon yhteyshenkilöt


Jatke Oy

Katso yhteyshenkilöt

Pääkaupunkiseutu
Jämsänkatu 2, Pikseli, 00520 Helsinki
Avaa Google Mapsissa

Tampere
Pyhäjärvenkatu 5 D, 33200 Tampere
Avaa Google Mapsissa

Kouvola
Keskikatu 2, 45100 Kouvola
Avaa Google Mapsissa

Laskutustiedot

Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003722449036
Operaattori / välittäjän tunnus:
OP-Pohjola-ryhmä / OKOYFIHH
Ropo Capital / 003714377140

Paperilaskut:
Jatke Oy, Ostolaskut,
Keskikatu 2
45100 Kouvola

Y-tunnus: 2244903-6

Jatke Länsi-Suomi Oy

Katso yhteyshenkilöt

Pronssikuja 1
21410 Vanhalinna
Avaa Google Mapsissa

Laskutustiedot

Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003727868088
Operaattori / välittäjän tunnus:
Ropo Capital / 003714377140

Paperilaskut:
Jatke Länsi-Suomi Oy, Ostolaskut,
Keskikatu 2
45100 Kouvola

Y-tunnus: 2786808-8

Jatke Uusimaa Oy

Katso yhteyshenkilöt

Kauppatori 1
05800 Hyvinkää
Avaa Google Mapsissa

Laskutustiedot

Verkkolaskujen OVT-tunnus:
003724690966
Operaattori / välittäjän tunnus:
Ropo Capital / 003714377140

Paperilaskut:
Jatke Uusimaa Oy,
Ostolaskut,
Keskikatu 2
45101 Kouvola

Y-tunnus: 2469096-6


Jatke Hallinto

Hannu Anttonen

Hannu Anttonen

Toimitusjohtaja
040 520 9357
010 328 7157
hannu.anttonen@jatke.fi

 Jesper Lindgren

Jesper Lindgren

Johtaja, kiinteistökehitys
050 593 8504
010 328 7117
jesper.lindgren@jatke.fi

 Petteri Pousi

Petteri Pousi

Talousjohtaja
040 589 2307
010 328 7109
petteri.pousi@jatke.fi

Tuukka Hämäläinen

Tuukka Hämäläinen

Lakiasiainpäällikkö
040 776 2814
010 328 7109
tuukka.hamalainen@jatke.fi

Johanna Heikman

Johanna Heikman

Henkilöstöjohtaja
040 545 5193 
010 773 7008
johanna.heikman@jatke.fi

Petri Keskitalo

Petri Keskitalo

Johtaja, viestintä ja markkinointi
040 557 8711
010 526 1841
petri.keskitalo@jatke.fi

Jasmin Heikkilä

Jasmin Heikkilä

Asiantuntija, viestintä ja markkinointi
044 510 2901
010 526 1801
jasmin.heikkila@jatke.fi


Jatke Oy Pääkaupunkiseutu

Toimitilarakentaminen

Pauli Karjalainen

Pauli Karjalainen

Johtaja, toimitilarakentaminen
Jatke Oy Pääkaupunkiseutu
040 722 1068
010 328 7168
pauli.karjalainen@jatke.fi

Korjausrakentaminen

Pasi Siikaluoma

Pasi Siikaluoma

Tuotantopäällikkö, korjausrakentaminen
Jatke Oy Pääkaupunkiseutu
040 743 9793
010 773 7072
pasi.siikaluoma@jatke.fi

Julkisivusaneeraus

Timo Mikkola

Timo Mikkola

Johtaja, julkisivusaneeraus
Jatke Oy Pääkaupunkiseutu
0500 480 716
010 773 7072
timo.mikkola@jatke.fi

Jatke Oy Tampere

Hannu Anttonen

Hannu Anttonen

vt. aluejohtaja
Jatke Oy Tampere
040 520 9357
010 328 7157
hannu.anttonen@jatke.fi

Jari Koski

Jari Koski

Rakennuspäällikkö
Jatke Oy Tampere
040 847 5620
010 526 1726
jari.koski@jatke.fi

Janne Kilpua

Janne Kilpua

Hankekehityspäällikkö
Jatke Oy Tampere
050 317 4526
010 526 1856
janne.kilpua@jatke.fi


Jatke Länsi-Suomi Oy

Jukka Aaltonen

Jukka Aaltonen

Toimitusjohtaja
Jatke Länsi-Suomi Oy
050 597 8889
010 328 7111
jukka.aaltonen@jatke.fi

Visa Lahti

Visa Lahti

Työpäällikkö
Jatke Länsi-Suomi Oy
050 331 2855
010 773 7059
visa.lahti@jatke.fi

Veli-Matti Toivonen

Veli-Matti Toivonen

Työpäällikkö
Jatke Länsi-Suomi Oy
044 724 6000
010 328 7183
veli-matti.toivonen@jatke.fi

Lassi Tuhkanen

Lassi Tuhkanen

Työpäällikkö
Jatke Länsi-Suomi Oy
044 702 2217
010 328 7187
lassi.tuhkanen@jatke.fi

 

 

Jari Honkanen

Jari Honkanen

Laskentapäällikkö
Jatke Länsi-Suomi Oy
050 388 6150
010 526 1714
jari.honkanen@jatke.fi


Jatke Uusimaa Oy

Timo Ruuskanen

Timo Ruuskanen

Toimitusjohtaja
Jatke Uusimaa Oy
040 568 7591
010 526 1861
timo.ruuskanen@jatke.fi

Juuso Kallioranta

Juuso Kallioranta

Asuntomyyntipäällikkö
Jatke Uusimaa Oy
050 357 5258
010 526 1838
juuso.kallioranta@jatke.fi

Jarmo Lahtelin

Jarmo Lahtelin

Tuotantojohtaja
Jatke Uusimaa Oy
040 560 0783
010 773 7078
jarmo.lahtelin@jatke.fi

Ota yhteyttä

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia